Про нас

     Компанія більше 15 років успішно працює на ринку мінеральних добрив та сільскогосподарських послуг. За цей час ми встигли зайняти достойну нішу серед дистриб’юторських компаній в данній сфері.
У 2000-му році, коли був закладений фундамент для створення підприємства, ми ставили мету побудувати успішну систему забезпечення аграріїв України якісною продукцією.

За більш ніж 15 років роботи ми розвивались і з кожним роком завойовували довіру і повагу наших партнерів і клієнтів. Серед основних партнерів – провідні виробники мінеральних добрив України, СНД, Казахстану та ін. За останні 3 роки ми розширили географію збуту і відкрили близько 10 складів в різних областях України. Зараз для зручності наших клієнтів можливо придбати продукцію в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпровській, Кіровоградській, Одеській та в інших областях. Дистриб’юція нашої продукції проводиться на всій території України залізничним та автотранспортом.

Увага Шахраї

Шановні Партнери!

ТОВ «Торговий Дім «УКРМІНХІМ» повдомляє, що на даний час активізувались недобросовісні дії з боку шахраїв,   котрі нібито працюють під іменем «УКРМІНХІМ» виставляючи рахунки з підприємства зі співзвучною назвою нашого підприємства.

Просимо особливо звертати увагу на назву контрагента, код ЄДРПОУ, рахунок в банку та загальний вид печатки.